انتخابی متفاوت برای عکس پروفایل

عکس پروفایل اینترنتی

فعالیت افراد و وبمسترها در شبکه های اجتماعی، فروم و بخش نظرات وبلاگا به اهداف مختلفی انجام میشه ولی در بیشتر این فضاها شما امکان اضافه کردن یه تصویر به عنوان عکس پروفایل خود دارید. هم اینکه اگه از امکانات سایت گراواتار بهره میبرین عکس پروفایل شما در همه اکانتا برابر بوده و دیگه احتیاجی به عضویت و آپلود دوباره اون در خیلی از سایتا مانند وبسیما دارید.

کاربرد عکس پروفایل

انتخاب عکس پروفایل میتونه تاثیر زیادی بر توجه آدما به نظرات شما و فرق ظاهری نوشته شما با بقیه داشته باشه. بطور حتم بهترین انتخاب به کار گیری چهره خودتون به عنوان عکس پروفایل هستش. در بعضی شرایط و مخصوصا در ایران افراد بهتر می دونن که از چهره خود به عنوان تصویر پروفایل در سایتای جورواجور و فروما استفاده نکنن و معمولا از عکس خوانندگان یا بازیگران محبوب خود در این بخش بهره میبرن. قرار دادن عکس پروفایل در اینترنت واسه دخترها با پیچیدگی و محدودیتای بیشتری هم همراه هستش.

واسه بیشتر سایتا و وبلاگا امکانی تعریف شده که تصویر پیش فرضی رو به شکل تصادفی از بین ۵ تا ۱۰ تصویر واسه کاربرانی که عکس پروفایل ندارن در بخش نظرات بذارن. انتخاب مناسب این تصاویر و جذابیت اونا میتونه به زیبایی ظاهری سایت و جلب توجه بازدیدکنندگان کمک کنه.

به کار گیری شخصیتای کارتونی شناخته شده و محبوب همیشه مورد توجه خیلی از کاربران اینترنتی بوده. امروز می خوایم روشی آسون واسه ساخت یه تصویر پروفایل باحال و کاربردی رو به شما معرفی کنیم.

پیشنهاد ساخت آنلاین عکس پروفایل

دانشگاه هیولاها به عنوان نسخه دوم انیمیشن موفق کارخانه هیولاها با فروش ۸۲ میلیون دلاری در هفته اول به نمایش درآمد. شرکت pixar به عنوان تولید کننده و سرمایه گذار این انیمیشن امکانی رو جفت و جور کرده که به شکل آنلاین و با طی مراحلی ساده از بین شخصیتای این کارتون چهره مناسبی رو واسه خود بسازین؛ که میتونه انتخاب مناسبی واسه عکس پروفایل شما در فضای مجازی باشه.

ایده عکس پروفایل

انیمیشن دانشگاه هیولاها هفته گذشته واسه اولین بار اکران شد

در آخر و با طی مراحل این وسیله آنلاین، تصویر شما واسه عکس پروفایل در ۳ فرمت متفاوت قابل ذخیره س. شما می تونین عکس خود رو روی یه نمونه کارت دانشجویی دانشگاه هیولاها، به شکل تموم قد و یا تنها نمایی از صورت تولید کرده و روی کامپیوتر شخصی ذخیره کنین.

نکته : برای دانلود متن کامل پایان نامه به سایت  homatez.com  مراجعه نمایید

عکس پروفایل

عکس پروفایل خود رو مثل شخصیت محبوب خود بسازین

واسه شروع به نشانی Create a Monster رفته و شخصیت مورد علاقه خود رو بسازین. نظرات خود رو در مورد این وسیله آنلاین و استفاده اون به عنوان عکس پروفایل در بخش نظرات همین مقاله با ما در میان بذارین.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *