اینفوگرافیک وردپرس

اینفوگرافیک وردپرس

وردپرس یه سیستم مدیریت محتوا (Content Management System: CMS) برپایه PHP و MySQLه. امکانات اولیه وردپرس به طور کامل متن باز و رایگان بوده و امکان استفاده قالبا و افزونه های جورواجور توانایی خاصی به اون بخشیده، بطوریکه امروزه ۱۴٫۷ درصد از یه میلیون سایت پربازدید معرفی شده از طرف الکسا از وردپرس بهره میبرن.

وردپرس واسه اولین بار در سال ۲۰۰۳ معرفی شده و نسخه وردپرس ۳٫۰ پس از منتشر کردن در سال ۲۰۱۱ تا به امروز بیشتر از ۶۵ میلیون بار دانلود شده.  الان بیشتر از ۲۲۰۰۰ افزونه وردپرس انتشار پیدا کرده.

اینجا تو یه اینفوگرافیک بخشی از تواناییا و پیشرفتای وردپرس در ۱۰ سال گذشته رو به نمایش گذاشته ایم.

نکته : برای دانلود متن کامل پایان نامه به سایت  homatez.com  مراجعه نمایید

اینفوگرافیک وردپرس

اینفوگرافیک وردپرس

 

واسه آشنایی بیشتر با سیستم مدیریت محتوا وردپرس و امکانات اون به صفحه وردپرس چیه؟ مراجعه کنین.

اینفوگرافیک چیه؟

اینفوگرافیک  ها یا گرافیک های اطلاع رسان یا داده های نمایشی ، نمایشگران تصویری اطلاعات و داده ها هستن.این تصویر ها در جاهایی که نیاز به توضیح ساده و یا سریع داده ها هستش، استفاده می شن.

به کار گیری گرافیک های اطلاع رسان (اینفوگرافیک) باعث می شه بیننده با نگاهی کوتاه حجم خیلی از اطلاعات رو که شکل نوشتاری اون ممکنه مقاله بلند بالایی رو تشکیل بده، خیلی راحت از راه چشمی دریافت کنه و حتی اون رو یادش باشه.

اولین اینفوگرافیک ها رو میشه در نگارهای داخل غار آدمای اولین یافت. با گذشت زمان و پیشرفت بشر ، اینفوگرافیک ها جنبه علمی تر و کاربردی تری به خود گرفتن. تحقیقات نشون می دهد که مردم توجه کمتری به نوشته ها و متون دارن و این توجه کمتر و کمتر می شه و تمایل واسه صرف زمان بیش تر بر جنبه های چشمی هست. شاید به خاطر همین باشه که امروزه اینفوگرافیک همه جا مشاهده می شن، از نشریات گرفته تا علائم راهنمایی و رانندگی.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *