این جملات را هرگز به همسرتان نگویید!!

عاشق بودن بسیار باشکوهه و بر خلاف اینکه تو یه رابطه عاشقانه ما به همدیگه احترام می ذاریم و حقوق بسیاری واسه معشوقمان قائل هستیم، دختران زیادی به این نتیجه رسیدن که شریکشون رو رنجانده ان و با این وجود متوجه دلیل این ناراحتی نشده ان. موارد کمی هست که آقایون محترم دوست ندارن بشنون:

 

 

 

 

۱ – پسر مامانی ( لوس )

خیلی از آقایون به مادرشون وابسته ان اما نباید به این نکته تاکید کنین. در آخر مادرش کسیه که اون رو به دنیا آورده، به اون شیر داده، بزرگش کرده و اون رو کسی که امروز می بینین ساخته. مادرش اون رو کسی بار آورده که شما عاشقش شدین، پس چیجوری توقع دارین که به کلی مادرش رو ندیده بگیره و گوش به زنگ و حرف گوش کن شما باشه.

اگه تمایل به خودکشی دارین بهتره بدون چتر نجات از هواپیما بیرون بپرید تا اینکه به اون بگید پسر مادرشه.به چه دلیل وقتی لازم نیس، پای مادرش رو به میان بکشین؟ بیشتر آقایون در مورد مادرشون حساس هستن، همونجوری که شما در مورد والدینتون حساس هستین. هیچ مردی دوست نداره که این حرف رو بشنوه و با وجود اینکه همه دختران این نکته رو می دونن،اگه فرصت داشته باشن،هیچ کدامشون از گفتن این حرف فروگذار نمی کنن.یکی از بزرگترین مشکلات در روابط!

 

۲ – داری کچل میشی

بیشتر افراد با بالا رفتن سن موشون رو از دست میدن و هم اینکه امروزه جوونا هم دچار طاسی می شن. اگه اون به شما بگه، هی چاقالو! شکمت رو دیدی، چه حسی دارید؟ معمولا آقایون در مورد موشون حساس هستن حتی اگه نشون بدن که توجهی به این قضیه ندارن. نصفه شب در حالی که غرق عرق هستن بیدار می شن چون خواب می دیدن که کچل شدن. هیچ مردی چیزی جز موهای پرپشت روی سرش نمی خواد و اگه به اونا بگید که سرت مانند شیشه صاف و براقه به اونا بر می خوره.مثل خودکشی تو یه رابطه س.

 

۳ – احتیاج داریم که حرف بزنیم

این جمله که نیاز داریم حرف بزنیم، آنتن اونا رو به کار میندازه و تموم علائم مشکل رو در فضا جذب می کنن.حتی وقتی که می دونن چیزی واسه خجالت ندارن، این جملات به گوش اونا به معنی مشکلاته. به محض اینکه این جمله رو بشنون، بهتر می دونن به جایی فرار کنن که نتونین هیچوقت پیدایشان کنین. این کلمات واسه بیشتر آقایون به معنی مسائل داستانی و گریه س که توانایی کنار اومدن با اون رو ندارن. واسه بیشتر آقایون به این معناست که مجله بانوان رو خونده باشین و یه مشاور تقلبی چیزی در اون نوشته باشه و شما براساس اون به دنبال پیدا کردن مشکلی در رابطه خود هستین که وجود نداره. اگه مشکلی هست باید حرف بزنین، چون اگه صحبت نکنین چیجوری میتونین مشکل رو حل کنین اما تهدید کردن اون با این کلمات یه مشکل بزرگه.

 

۴ – دوستان

دوستان موردی هستن که خیلی از خانوما دوست ندارن. هم اینکه مشکل بزرگ دیگری هم هست، اگه شما دوستانش رو خوشش نیومد و به شریکتون بگید یه مشکله و اگه دوستشون داشته باشین، اون حسادت می کنه و اینم مشکل دیگریست. اگه می خواین در مورد دوستانش حرفی منفی بزنین بهتره بسیار ملایم و نمایشی این کار رو انجام بدین.مثلا اگه اون بخواد بهترین دوست شما رو نقد کنه یا بسیار از اون تعریف کنه، شما چه احساسی دارید؟

 

۵ – همیشه همین طور هستی

همیشه همینطور هستی و هیچ وقت عوض نمی شی.اینا کلماتی هستن که هیچ مردی دوست نداره بشنوه و یکی از بزرگترین مشکلات ما، دختران اینه که همه چیز رو گسترش می دیم و مواردی که ۲۰ سال پیش اتفاق افتاده و ربطی به بحث حاضر نداره رو وسط می کشیم. ما باید به بحث حاضر تمرکز کنیم و دست از گسترش دادن ورداریم .

نکته : برای دانلود متن کامل پایان نامه به سایت  homatez.com  مراجعه نمایید

 

۶ – دیگه …

دیگه منو دوست نداری مانند تیر زهرآگینیه که واسه راضی کردن اون با تقاضایی غیرمنطقی می گین. یکی از مهم ترین جملاتیه که مجبورش می کنین تا ثابت کنه حق با شماس.

 

۷ – اون زن قشنگتر نیس؟

این سوالیه که آقایون می دونن نباید براش پاسخی بدن. اگه بگن نه شما اعتراض می کنین که هیچوقت به حرفام موافق نیستی و اگه بگن بله شما فکر می کنین که اون هیزه!

 

۸ – دوست قبلی من هیچوقت این کار رو نمی کرد

هیچوقت دوست قبلی خود رو وارد این رابطه نکنین و شریکتون رو با فرد قبلی مقایسه نکنین. کاری که اون انجام می داد یا نمی داد الن تغییری ایجاد نمی کنه و اون فرد قبلیه و حتما دلیلی واسه این هست.پس به چه دلیل شریکتون رو کوچیک بشمارید ، به احساسش صدمه بزنین و به رابطه خودتون صدمه بزنین.

 

رابطه عاشقانه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *