این مواد مغذی روند درمان سرطان را تسریع می‌بخشد

به گزارش آلامتو به نقل از ؛ شاید درزمان سالای کودکی بارها از زبون والدین خود شنیدین: “تا تموم بروکلیای بخار پزشده ای که گوشه بشقابت گذاشته ای تموم نشه، نمی تونی میز رو ترک کنی.” به احتمال زیاد از اونجایی که این بروکلیا با سیر فراوون طبخ شده بودن، اونا رو در بشقابتان این طرف و اون طرف می کردین.

خوب، براساس تحقیقات گذشته که در مجله شیمی بیولوژیکال منتشر شده، این یه روش هدف دار به درد بخور حساب می شه نه به خاطر این که ترکیب اونا خوشمزه س، بلکه به خاطر این که اثبات شده ترکیباتی در بروکلی و سیر پیدا میشه که سیستم ایمنی بدن رو تقویت می کنه و بالطبع منتهی به روند بهتر در می شه.

پروفسور اسکو دامپزشک مریضیای زیستی از دانشگاه کوپنهاک در گزارشی که در مطبوعات منتشر شد، اینجور تشریح می کنه که:

نکته : برای دانلود متن کامل پایان نامه به سایت  homatez.com  مراجعه نمایید

تحریک زیادتر از اندازه مولکولا، سیستم ایمنی بدن رو زیادتر از اندازه فعال کرده و موجب خرابی اون می شه، و البته ما در تلاشیم تا مانع از وقوع این ساختار شیم. ما دریافتیم که ترکیبات سلنیوم که به طور طبیعی در مواد غذایی خاصی مانند سیر و بروکلی پیدا میشه، به طور موثری مانع از تحریک مولکولای سیستم ایمنی بدن شده که نقشی اساسی در برابر سرطانای مهاجم مانند سرطان ملانوما، پروستات و شکلای جور واجور خاصی از سرطان خون اجرا می کنه.

یعنی، شکلای جور واجور خاصی از سرطان با بیش فعالی سیستم ایمنی، بدن رو شدیدا ضعیف می کنه. سلنیوم از جمله ترکیباتی که در بروکلی و سیر هست، روند اینجور تاثیری روی سیستم ایمنی بدن رو به حالت برعکس در می آورد و این توانایی رو داره که درمان سرطان رو بهتر کنه.

در این تحقیق، به طور خاص محققان روی لیگاندها متمرکز شدن چون اونا حالت مایع به خود می گیرن و دقیقا همین امر موجب تجزیه مولکولی شده و از وقتی که سرطان غالب می شه مشکلات بسیار زیاد ای رو بوجود می آورد. قدیم این مولکول نشون از مریضی مرگ بیاری بود و در رگا قابل تشخیص بود اما این مولکولا هم در سطح سلولای سرطانی یافت می شن و هم در خون فرد گرفتار حل می شن.

پروفسور اسکو میگه: حالا ما میتونیم اثبات کنیم که ترکیبات سلنیوم اثرات بسیار مثبتی در خنثی کردن شکلای جور واجور خاصی از لیگاندها، چه در غالب مایع در خون حل شده باشن و چه در سطح پوست سکنی گزدیده باشن، از خود نمایان می کنن.

البته پیدا کردن راهی که مانع از تحریکات زیادتر از اندازهِ سیستم ایمنی بدن شه، لازمه تحقیقات بیشتری در این مورده اما ما هم به یافته های درستی نائل شده ایم. یافته های گذشته به طور قطع سکوی پرتابیست (ولو کوچیک) به طرف بهبودی و پیدا کردن داروهای طبیعی در درمان سرطان بدون مشکلات برعکس.

بوی سیر قیمت بسیار کمیه که باید واسه شانس بهبودی و جنگ با سرطان بپردازید. از این دید بدون نگاه کنین: فقط با یه گاز، به طور همزمان هم سیستم ایمنی بدنتون رو تقویت کردین و هم خون آشاما رو نابود کردین.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *