مهر ۱۰, ۱۳۹۹

بازی آنلاین سئو

بازی آنلاین سئو و بهینه سازی

در بلاگسیما مقالات متنوعی در مورد آموزشای مربوط به سئو و بهینه سازی، طراحی سایت، لینک سازی و بازاریابی و تبلیغات ارائه میشه که عموما هدفی جدی و آموزشی دارن. در این مقاله می خوایم با معرفی یه بازی آنلاین سئو نگاه متفاوتی به بهینه سازی سایت واسه موتورهای جستجو و تاثیر عوامل جور واجور برآن داشته باشیم.

بازی آنلاین سئو

بررسی نکات بازی آنلاین سئو

این بازی ساده براساس اصول اولیه سئو طراحی شده و هدف شما رسیدن به رتبه یه گوگل در کوتاه ترین زمان ممکنه. چیزی که شاید آرزوی هر کدوم از وبمستران باشه. در این بازی آنلاین سئو شما یکی از اسطوره های بین المللی سئو رو انتخاب کرده و به جنگ الگوریتمای گوگل خواهید رفت. با اینکه هدف اصلی در بازیای آنلاین تفریح و سرگرمیه ولی پیشنهاد میکنیم قبل از شروع به بازی دستورالعمل زیر رو مطالعه کرده و در بین بازی سئو، به کارکرد خود در هر زمینه فکر کنین.

شبکه های اجتماعی

شبکه های اجتماعی در بازی آنلاین سئو

فعالیت در شبکه های اجتماعی یکی از بهترین روشای معرفی سایت یا تجارت شما به بقیه بوده و در دو سال گذشته به یکی از ارکان اصلی سئو تبدیل شده. با اینکه هر لینک یا فعالیت شما در شبکه های اجتماعی در بازی سئو تنها یه رتبه جایگاه شما رو در نتایج جستجوی گوگل بهبود میبخشه ولی به دست آوردن اونا کار سختی نیس.

شما می تونین فعالیت خود رو در شبکه های اجتماعی مانند فیسبوک و توییتر از دوستان و آشنایان شروع کنین و با به کار گیری ارتباطات موجود در این شبکه ها میان افراد تجارت خود رو گسترش بدید. شاید در اول چیزی سخت و زمانبر بنظر برسه ولی با مدیریت مناسب و انتخاب موضوعات مناسب به سرعت تماشاگر پیشرفت کار و افزایش مخاطبین هستین.

نکته : برای دانلود متن کامل پایان نامه به سایت  homatez.com  مراجعه نمایید

الگوریتمای گوگل

الگوریتمای گوگل در بازی آنلاین سئو

رعایت اصول سئو و نبود به کار گیری تکنیکای فریب گوگل بهترین راه واسه دوری از جریمه ها و الگوریتمای جدید گوگله. سوال بیشتر افراد اون هستش که چه کاری باید واسه مقابله با الگوریتمای پنگوئن و پاندا انجام بدیم در حالیکه احتیاجی به انجام کاری ندارین! شما تنها باید از روشای ناجور دوری کنین، نکته ای که در این بازی سئو با ظرافت خاصی در نظر گرفته شده. اگه در راه هر کدوم از الگوریتمای گوگل قرار بگیرین ۱۰ رتبه سقوط در رتبه بندی گوگل دارید که در واقعیت ممکنه حتی بیشتر از این باشه.

سرعت ورود الگوریتما در بازی هم مهمه، موتور جستجوی گوگل به شکل همیشگی درحال تغییر الگوریتما و رفع مشکلات اوناس و اگه تکنیکای فریب گوگل شما هنوز با جریمه ای مواجه نشده ممکنه با بروزرسانی بعدی یهو همه چیز رو از دست بدین. اینکه فکر کنیم گوگل توجهی به سایتای کوچیک یا فارسی نداشته و یا خرید چند بک لینک مشکلی ایجاد نمیکنه انگار خودفریبیه.

تولید محتوای با کیفیت

تولید محتوا در بازی آنلاین سئو

تولید محتوا و ارائه مقالات به درد بخور و کاربردی بهترین روش واسه سئو سایت و جذب مخاطبه. در این روش شما علاوه بر جلب رضایت بازدیدکنندگان و کسب اعتبار می تونین خیلی راحت بک لینکای طبیعی و مناسب واسه سایت خود بسازین. در بازی آنلاین سئو هم سریعترین راه واسه رسیدن به رتبه های بالای گوگل ارائه محتوای خوبه چون با گرفتن هرکدوم از اونا شما ۱۰ پله صعود دارید.

روشای مختلفی واسه تولید و ارائه محتوای به درد بخور و مربوط به زمینه کاری شما هست که در مقاله ای از بلاگسیما با عنوان چیجوری محتوای با کیفیت تولید کنیم به دو نمونه از اونا اشاره شده.

به کار گیری متخصصین سئو

متخصص سئو در بازی آنلاین سئو

خیلی از اصول اولیه و تکنیکا بسیار ساده بوده و شما می تونین بدون هیچ سختی ای در سایت خود اونا رو اجرا کنین ولی به کار گیری متخصصین سئو سرعت پیشرفت شما در نتایج جستجوی گوگل رو دوبرابر کرده و راه مناسبی واسه مقابله با الگوریتما و جریمه های گوگله. در این بازی هروقت اهرم سئو رو در دست داشته باشین تاثیر شبکه های اجتماعی، تولید محتوا و کسب لینک در رتبه شما دوبرابر شده و جریمه های گوگل تاثیری بر کارکرد شما ندارن.

نکته باحال اون هستش که حتی اگه اهرم سئو در دستان شما باشه لینکای غیر طبیعی یا خریداری شده تاثیر منفی بر رتبه شما رو در نتایج جستجوی گوگل دارن. در نتیجه متخصص سئو رو به مشاور خرید بک لینک اشتباه نگیرید و سایت خود رو به هرکسی که خود رو متخصص سئو میدونه یا یه سایت موفق داشته نسپارید.

بک لینک

بک لینک در بازی آنلاین سئو

در این بازی دو نوع بک لینک تعریف شده یکی با کلاه سفید و دیگری با کلاه سیاه، سئو کلاه سیاه در واقع به تکنیکای فریب گوگل یا بک لینک عجیب مانند رد و بدل کردن لینک، خرید بک لینک و روشای مشابه اشاره داشته و سئو کلاه سفید شامل لینک هاییه که به شکل طبیعی و از طرف سایتای در رابطه به سایت شما برگشت داده شدن.

یه لینک طبیعی میتونه رتبه شما رو ۵ پله بهبود داده و یه بک لینک غیر طبیعی نتیجه ای عکس بهمراه داره.

لینک بازی آنلاین سئو

بعد از مطالعه موارد بالا وقت اون رسیده که وارد این بازی شده و در بین اون به کارکرد خود در هر کدوم از این زمینه ها بخوبی فکر کنین. دلیل موفقیت یا نبود موفقیت سایت شما در سئو وابسته به همین چند مورد به ظاهر ساده س!.

 ورود به بازی آنلاین سئو

فکر میکنین دلیل اصلی پیشرفت شما در جذب بازدیدکننده کدوم یکی از این موارده؟