با بدترین کار در گوگل آشنا شوید

کارمندانی که در کار فیلترینگ محتوایی در سایت گوگل هستن، عنوان بدترین شغل رو در این شرکت اینترنتی به خود دادن.

بحث محتوا در سایت گوگل و فیلتر کردن محتواهای تعریف شده از بدترین شغلا در بزرگترین موتور جستجوی اینترنتی دنیا هستش و کسائی که با این موضوع دست به گریبانند، سخت ترین شغل رو دارن.

مردم چیزای وحشتناک و بسیار وحشتناکی رو روی اینترنت قرار داده و به اشتراک می ذارن. بعضی کاربران هم تصاویر مستهجن همراه با خشونت روی سایتهای اجتماعی و … گذاشته که گوگل به عنوان موتور جستجو به صورت خودکار ممکنه اونا رو به تصویر کشد.

همه اینا یه طرف و قوانین و آیین اسمای داخلی گوگل هم یه طرف دیگه ماجرا هستش که باید رعایت شه تا حریم خصوصی افراد مورد تجاوز مجازی قرار نگیره.

 

پس در شرکت گوگل آدمایی استخدام شده تا محتوا و یافته های جستجوی گوگل رو با این قوانین و مقرارات مطابقت داده و به صورت دستی اونا رو از یافته های جستجو حذف می کنن.

 

برنامه های خودکار نرم افزاری هم در این مورد هست که خودکار به این کار می پردازه اما از اونجایی که کاربران با تجربه اینترنتی خود تلاش می کنن قوانین درج شده در نرم افزارهای فیلترینگ رو بگذرونه، بنابر این نقش کارمندانی که مستقیم با این موضوه درگیر می شن، حیاتی می شه.

 

نکته : برای دانلود متن کامل پایان نامه به سایت  homatez.com  مراجعه نمایید

یکی از کارمندان قبلی گوگل که اسمش برده نمی شه در مورد داستان فیلترینگ میگه ایشون و همکارانش باید ساعته های زیادی در روز وقت خود رو صرف دیدن محتوای وحشتناک مانند سر بریدن افراد، صحنه های خودکشی، تصادفای وحشتناک مرگ آور، شوک دادن به مردم و قرار دادن فیلم روی سایت و سوء استفاده جنسی از کودکان که به صورت عکس و ویدیو در اینترنت منتشر می شه، می کردن.

 

این کارمند تعداد تصاویر دیده شده در روز وقتی که کارمند گوگل بوده رو ۱۵ هزار عکس مستهجن و وحشتناک بیان کرد که باید هر روز روی اورکات، پیکاسا و نتیجه جستجوی عکس گوگل پیدا کرده و اونا رو بست. اون میگه دیدن این تصاویر واسه هر کسی وحشتناکه. این کارمند بدلیل اینکه تحت تاثیر قرار گرفته بوسیله مامور فدرال نصیحت شده که خود رو واسه درمون به روان دکتر معرفی کرده و آزمایش موسوم به Rorschch test دهد. این مرد دوستی داشت که در بخش یوتیوب کار می کرد و تعریف می کرد که به محض ورود فیلمای القاعده اون اولین نفری بود که اونا رو می دید.

 

کسائی که در یوتیوب کار می کنن معمولا شیفت شب بوده و از ساعت ۱۰ شب تا ۸ صبح روز بعد فیلمای مظنون رو دیده و می بندن.

از طرف دیگه هر کسی که در این شغل استخدام می شه فقط می تونه بمدت یکسال در این عنوان شغلی مشغول به کار باشه و نه بیشتر.

اما موندن در این شغل یه روز بیشتر از مدت قرارداد هم زجر آور و مضر به سلامت روان کارمند نامبرده هستش.

گوگل

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *