با ۵ کرم طبیعی پوست آشنا شوید!

کرم پوست

در فصل تابستون میوه های زیادی وارد بازار می شه و البته بعضی از این میوه های می تونن نقش کرمای محافظ پوست رو واسه ما داشته باشن. این میوه ها می تونن واسه سلامت پوست شما بسیار عالی باشن و همیشه هم در دسترس هستن.

هندوانه

یکی از بهترین میوه هایی که این روزا در هر میوه فروشی می تونین اون رو پیدا کنین هندوانه س. خوردن یه برش از این میوه می تونه هم شما رو خنک هم با در نظر گرفتن داشتن ویتامینای A و C می تونه از پوست شما خوب مواظبت کنه. این میوه باعث می شه تا جریان خون روی پوست شما بهبود یابد.

نکته : برای دانلود متن کامل پایان نامه به سایت  homatez.com  مراجعه نمایید

فواید میوه واسه پوست

زردآلو

زردالو یکی دیگه از دیگر میوه های تابستونی که می تونه پوست شما رو در این آفتاب سوزان مواظبت کنه. زردالو یه میوه بسیار غنی و شامل مقدار بسیار خیلی از “بتا کارتن” و ویتامین C هستش. بتاکارتن یه آنتی اکسیدان بسیار قویه که باعث می شه تا سلولای پوستی شما تازه و سرحال شن.

فواید میوه واسه پوست

سیب هم یکی دیگه از میوه های بسیار عالی واسه پوسته که در همه فصلا و هم اینکه تابستون می تونین ازش استفاده کنین. سیب نه فقط می تونه پوست شما رو سالم نگه داره بلکه واسه دستگاه گوارش و دیگه اجزای بدنتون هم بسیار عالی هستش.

فواید میوه واسه پوست

انگور

انگور میوه ایه که این روزا خیلی راحت می تونین اون رو از میوه فروشیا بخرین. این نکته رو در خاطر داشته باشین که فرق نمی کنه کدوم نوع از انگور رو انتخاب کنین چون که همه اونا به یه اندازه می تونن پوست شما رو سالم نگه دارن. انگور با توجه با خاصیت انتی اکسیدانی بسیار عالی که داره پوست شما رو نرم و لطیف و هم اینکه قشنگتر می کنه.

فواید میوه واسه پوست

لیمو

لیمو یکی از سحرانگیزترین مواد طبیعیه که می تونین از اون واسه مواظبت از پوستتون استفاده کنین. اب لیمو می تونه به عنوان یه داروی سحر امیز واسه لطیف کردن پوست شما به کار رود و هم اینکه ویتامین C و خاصیت آنتی اکسیدانی اون هم بسیار واسه بدن و پوست خوبه.

فواید میوه واسه پوست

بهترین روش های کاهش چین و چروک پوست صورت

واسه پیر نشدن چه کنیم؟

بازنشر باشگاه خبرنگاران زیبایی پوست

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *