مشخصات بالابر چرخدار چهار ریل

مشخصات بالابر چرخدار چهار ریل PB-FL
الابرهای چرخدار هیدرولیک یا (hydraulic lift) با کد PB-FL  تولید شرکت پارسیان بالابر، در نهایت دقت، با بهره گیری از دانش فنی روز، توسط  مهندسان حرفه ای این شرکت طراحی و تولید شده است  و پس از طی مراحل تست و آزمایشات مختلف، با تایید واحد کنترل کیفی وارد بازار شدند. تمام تلاش ما این است که  با سابقه طولانی فنی خود، بهترین وقابل قبولترین محصولات خود را برای مشتریان عزیزمان طراحی کنیم و بسازیم و در خدمت آن ها قرار دهیم.
 
مزایای دستگاه
ما برای راحتی صنعتگران و استفاده ی راحت در همه ی اماکن، اقدام به ساخت بالابرهایی با کیفیت و متاناسب با دانش روز دنیا کردیم. از مزایای دستگاه بالابر هیدرولیکی در محیط های صنعتی می توانیم به:
راه اندازی آسان و سریع
کیفیت و نوآوری با توجه به نیاز کاربران
متناسب با سفارش مشتری
حرکت نرم و روان
بیشتر بخوانید : بالابر چرخدار متحرک
قابلیت ها
بالابرهای پارسیان با قدرت مانور عالی در جابجایی و متناسب با شرایط کارکرد قابل استفاده در کلیه مراکز تجاری، صنعتی، سالن های تربیت بدنی، شهرداری ها، فرودگاه ها، بیمارستان ها، دانشگاه ها و اماکن متبرکه را دارند.
قابلیت فوق العاده ی  کنترل از داخل سکو
طراحی ایده آل پارسیان بالابر، جهت صرفه جویی در هزینه ها و استفاده بهینه از وقت
قابلیت کارکرد با برق شهری (AC 220 V  ) و در صورت سفارش مشتری می توان آن را با برق و باطری (AC & DC) و دارای سیستم فرود اضطراری در صورت قطع برق تحویل داد.
 
امکانات ویژه  
 
تمام تلاش مهندسان حرفه ای پارسیان بالابر، براین است که  با جرات اعلام دارند که کیفیت محصولات ما قابلیت رقابت و مقایسه با سایر نمونه های مشابه داخلی و خارجی را دارد.
دارای سیستم مخصوص بارگیری آسان
سیستم بارگیری آسان در پشت ریل های دستگاه تعبیه شده و این امکان را به کاربران می دهد که با حداقل نیرو و حتی به صورت انفرادی اقدام به بارگیری دستگاه در یک وانت نمایند.
دارای سیستم مخصوص کاهش ارتفاع
این سیستم جهت کاهش ارتفاع دستگاه در حالت جمع شده می باشد و به خاطر عبور دادن بالابر از ورودی های کوتاه مورد استفاده قرار می گیرد.
نگهداری ساده و آسان با پشتیبانی
عمر بالا
 
بیشتر بخوانید: بالابر دو ریل
جک اسقرار
جک های استقرار یا  Jack stan دارای طراحی ویژه،  برای  بالابر پارسیان همواره سطح اتکاء وسیع و اطمینان را برای استفاده ایمن از این دستگاه فراهم ساخته است.
بالابر های پارسیان علاوه بر همه ی مزایای باعث اشغال مکان کمتری می شوند.