مهر ۱۰, ۱۳۹۹

معرفی بازی Brick Wizard؛ هتریک کینگ

استودیوی کینگ که هفته گذشته عنوان Stellar: Galaxy Commander رو از اونا معرفی کردیم، چند روز پیش و با عرضه Brick Wizard تونست هتریک کنه؛ این پیشرفت دهنده معروف حالا سه اپلیکیشن متفاوت رو در مرحله Soft Launch داشته و این جوری که مشخصه اونا هم عزمشونو جزم کردن تا همون راه گیم لافت رو ادامه.

یعنی از این به بعد عناوین کینگ اول به صورت محدود واسه بعضی منطقه ها منتشر شده و بعد از چند ماه تماشاگر انتشار جهانی اونا هستیم که با در نظر گرفتن محبوبیت این روش بین پیشرفت دهندگان خیلی هم عجیب نیس و فقط این وسط سر بازیکنانی که نرم افزار تغییر آی پی ندارن بی کلاه می مونه.

اما از این حرفا که بگذریم به جدیدترین ساخته کینگ یعنی Brick Wizard می رسیم. هفته پیش که Stellar: Galaxy Commander رو تجربه کردیم، فهمیدیم موفقیتای کندی کراش اتفاقی نبود و کینگ جدا از ساخت عناوین فرعی از این اپلیکیشن می تونه بازیای متفاوت سرگرم کننده ای هم بسازه.

Stellar: Galaxy Commander با مکانیزمای خلاقانه اما آشنای خودش یکی از بهترینای امسال هستش و Brick Wizard ld j,hkdn موفقیتایی که کینگ با دو ساخته سافت لانچ قبلی اش به دست آورده رو ادامه بده؟ راستش رو بخواین نه.

کینگ جای پرداخت به ایده های جدید یا تغییرات روی المانایی که قبلا حساب خود رو پس دادن، با Brick Wizard دست روی مکانیزمای تکراری گذاشته و با عنوانی مشابه ساختهایی قبلی این استودیو رو به رو هستیم؛ چه از دید گیم پلی و چه از دیدگاه گرافیک.

اما این شباهتا به معنی نبود جذابیت Brick Wizard نیستن. اگه اونا با Stellar: Galaxy Commander تونستن با المانای خلاقانه یه تجربه فراموش نشدنی به بازیکنا هدیه بدن، با عناوین فرعی کندی کراش و حتی آپدیتای جدید این بازی هم نشون دادن که استاد ساخت بازیایی با مکانیزمای تکراری هستن.

اپلیکیشنایی که شاید مشابه اونا زیاد باشه ولی با این وجود بازم از ساختهایی کینگ می تونین لذت ببرین و Brick Wizard مطمئنا یکی از همین عناوینه. از دیدگاه گیم پلی Brick Wizard شباهتای زیادی با Bubble Witch Saga داشته و مثل اون باید با پرتاب یه توپ باید تموم اجسام محیط رو از بین ببرین.

در مرحله اول باید جهت پرتاب توپی که دارین رو مشخص کرده و بعد اونو به سمت جسمای رنگی بفرستید. بخش سخت ماجرا اینجاس که هنگام برگشت باید با حرکت شخصیت داستان مراقب باشین تا توپ از شما رد نشده و بعد برگرده.

با وجود اینکه گیم پلی Brick Wizard نکته جدیدی واسه نمایش نداره ولی پیشرفت دهنده با المانایی تونسته جذابیت عنوانش رو زیاد کنه. از وجود جادوهای جور واجور واسه داشتن یه نتیجه بهتر بگیرین تا گرافیک رنگارنگ و مرحله های چند قسمتی که همه اونا پیش هم موجب شدن تا Brick Wizard عنوانی به مراتب سرگرم کننده باشه.

پس اگه از بازیای کژوال حال می کنین و خواهان یه تجربه ساده و در عین حال اعتیادآوره، آخرین ساخته استودیو کینگ می تونه ساعتا شما رو پای خود بکشونه. بازی فعلا فقط واسه سیستم عامل اندروید عرضه شده و شاید تا روزای آینده تماشاگر انتشارش واسه iOS هم باشیم. واسه دانلود نسخه اندروید می تونین از این لینک کمکی استفاده کنین.

Brick Wizard

  • Brick Wizard
  • قیمت: رایگان با پرداخت درون برنامه ای
  • سازنده: King
  • سیستم عامل: اندروید
  • حجم: ۲۷ مگابایت

دانلود

در بخش اپلیکیشنای سایت ما بخونین:

نکته : برای دانلود متن کامل پایان نامه به سایت  homatez.com  مراجعه نمایید

بررسی بازی Ire: Blood Memory؛ روایتی متفاوت از دارک سولز

راهنمای روشای سریع و آسون واسه خرید بسته های اینترنتی اپراتورها