دانلود پایان نامه

(3) شرایط معلوم تجربی و یا (4) دانش حاصل از مطالعات قبلی در باره ی داده های وسیع باشد . ( هومن 1387 ، 295 )
در این تحقیق باتوجه به بررسی وسیع مطالعات انجام گرفته در حوزه مدل ها وابعاد کیفیت ، خدمات الکترو نیک ، اطلاعات پیش تجربی در رابطه با ساختار داده ها وتدوین فرضیه های مربوطه وجود داشت لذا در این پژوهش نیازی به اکتشاف این عوامل و ابعاد نبوده و از تحلیل عاملی تأ ییدی در این رابطه استفاده شده است.
3-10-3 آزمون تحلیل واریانس
برای آزمون برابری بیش از دو میانگین می توان از ابزار آماری بسیار مفیدی بنام تحلیل واریانس یا ANOVA استفاده نمود به عبارت دیگر هرگاه هدف مقایسه برابری میانگین چندین گروه باشد می توان از این روش استفاده نمود در این روش تغییرات کل به دو بخش تجزیه می شود :
تغییرات کل = تغییرات بین گروهی + تغییرات داخل گروهی

با بهره گرفتن از نسبت تغییرات بین گروهی به تغییرات داخل گروهی معیار F به دست خواهد آمد که مبنای تصمیم گیری در مورد فرض صفر و فرض مقابل است .
در صورتی که میانگین k گروه مورد مقایسه باشد در این صورت می توان فرض صفر و فرض مقابل را به صورت آماری زیر فرمول بندی نمود.

 
 
برای قضاوت در مورد فرض صفر بالا همان گونه که گفته شد و بر مبنای تجزیه تغییرات کل ( واریانس کل) جدول زیر بدست خواهد آمد . این جدول به جدول تحلیل واریانس معروف است و مهمترین بخش از روش تحلیل واریانس است.
3-11- تحلیل استنباطی داده ها


برای دانلود متن کامل پایان نامه ، مقاله ، تحقیق ، پروژه ، پروپوزال ،سمینار مقطع کارشناسی ، ارشد و دکتری در موضوعات مختلف با فرمت ورد می توانید به سایت  77u.ir  مراجعه نمایید
رشته مدیریت همه موضوعات و گرایش ها : صنعتی ، دولتی ، MBA ، مالی ، بازاریابی (تبلیغات – برند – مصرف کننده -مشتری ،نظام کیفیت فراگیر ، بازرگانی بین الملل ، صادرات و واردات ، اجرایی ، کارآفرینی ، بیمه ، تحول ، فناوری اطلاعات ، مدیریت دانش ،استراتژیک ، سیستم های اطلاعاتی ، مدیریت منابع انسانی و افزایش بهره وری کارکنان سازمان

این مطلب مشابه را هم بخوانید :   دانلود مقاله با موضوعبازاریابی خدمات

در این سایت مجموعه بسیار بزرگی از مقالات و پایان نامه ها با منابع و ماخذ کامل درج شده که قسمتی از آنها به صورت رایگان و بقیه برای فروش و دانلود درج شده اند

فرایند تجزیه و تحلیل ساختارهای کواریانس ( مدلسازی معادلات ساختاری) و تحلیل عاملی تاییدی شامل یکسری گام هایی است. به محقق توصیه می شود که حتما به طور متوالی ( پی در پی ) از این گام ها پیروی کند.


پاسخی بگذارید