۱۰ فیلم برتر که در کریسمس ۲۰۱۲ اکران می‌شوند +عکس

 


۱- Mission: Impossible Ghost Protocol

ما «اتان هان» و تیم IMF رو دیده ایم که غیرممکن ترین ماموریتا رو به انجام می رسونن و به موفقیتای سختی نائل می شن. به هرحال وقتیکه به خاطر شکستشان در نگهداشتن امنیت کرملین گروه قراره تعطیل شه همه چیز تغییر می کنه. به دلیل نداشتن رهبری هانت به خاطر پاک کردن نام گروه IMF گروه جدیدی تاسیس می کنه.

۲- شرلوک هلمز: بازی سایه ها

در بازی سایه ها تیم شرلوک هلمز و دکتر جون واتسون به دنبال خنثی کردن نقشه بدترین دشمنشون پرفسور موریارتی هستن این راه رو با داداش هلمز Mycroft و یه کولی فرانسوی طی می کنن.

۳- اسب جنگی

اسب جنگی

فیلمی از کارگردان بزرگ سینما استیون اسپیلبرگ، اون با فیلم دیگری اومده تا دیدگاه شما درباره دوستی، عشق و صداقت رو عوض کنه. اسب جنگی درمورد مرزهاییه که بین یه مرد و اسبش هست، جدایی اونا در میونه جنگ جهانی اول و در مورد اینکه چیجوری این اسب زندگی مردم زیادی که این مرد کمکشون کرده بود رو تغییر میده. اون با دلاوران بریتانیایی، سربازان آلمانی و حتی یه کشاوررز فرانسوی ملاقات می کنه و سفرش رو در سرزمینی پایان میده که هیچ انسانی نداره.

۴- فوق العاده بلند و زیادتر از اندازه نزدیک

نکته : برای دانلود متن کامل پایان نامه به سایت  homatez.com  مراجعه نمایید

زندگی اسکار اسچل ۹ ساله بر خلاف سن کم قراره از این رو به اون رو شه. اون مخترع، طراح، متخصص فیزیک نجومی، یه صلح جو و بازیکن تامبورین می شه. والدین اسکار خصوصا پدرش خیلی روی اون حساب می کنن. اسکار در حمله تروریستی ۱۱ سپتامبر پدرش رو از دست میده، اون کلیدی پیدا می کنه که بازکننده رازیه که در قلب نیویورک اتفاق افتاده و شروع کننده سفری می شه که زندگی تعداد خیلی از مردم رو تغییر میده.

۵- تعمیرکار، خیاط، سرباز، جاسوس

سرویس امنیت سری بریتانیا درگیر موضوع mole  مظنون با تشکیلاتشه، بدون اینکه به بیشتر مامورانش اطلاعاتی داده باشه. شما «کنترل» رئیس گروه و «اسمایلی» یه مامور تحقیقاتی رو می ببینن که به عمق قضایا رفته و رازهایی که درآخر به یه جاسوس روسی می رسه رو کشف می کنن. وجود اینجور مدرکی باعث شکست خوردن یه عملیات در بوداپست می شه.

۶- دختری با خالکوبی اژدها

دختری با خالکوبی اژدها

ژورنالیستی به نام Mikael Blomkvist در جستجوی زنیه که حدود ۴۰ سال پیش پنهون شده، اون چیزایی بیشتر از یه شخص گمشده کشف می کنه. مهم تر از اون با کمک یه هکر کامپیوتر اونا درگیر رازهایی می شن، اونا رازها رو مخفی می کنن اما با این وجود تاسیسات قضایی ای که پشت صحنه هست رو لو میدن و از جنبشای متفاوتی که رابطه مردم و دولت هستن استفاده می کنن.

۷- ماجراجوییای تن تن: راز اسب تک شاخ

در «راز اسب شاخدار» یه شخصیت بدجنس به نام ایوون ایوانوویچ ساخارین با بازی کریگ باور داره گنجینه ای ربوده شده واسه گروهی از دزدان دریایی که با یه کشتی اسرارآمیز به نام «اسب تک شاخ» سفر می کردن، پیش تن تنه.
تن تن ناچار می شه به همراه سگ خود میلو فرار کنه و با کمک کاپیتان هادوک (با بازی سرکیس) «اسب تک شاخ» رو پیدا کنه.

۸- ما یه باغ وحش خریدیم

ما یه باغ وحش خریدیم

چیجوری به خونواده تون یه فرصت باحال می دین؟ واسه یه پدر اون ترتیبی میده که به زندگی اش جلوه تازه ای بده اون دو فرزندش رو واسه زندگی به یه باغ وحش می بره تا واسه بالا بردن معروفیت و افتخار تلاش کنه. این خونواده با عشق در کنار هم زندگی کرده و از کمک کارکنان باغ وحش استفاده می کنن تا هم بر چالشای خانوادگی شون پیروز شده و هم نیازای حیواناتی که در این مکان پناه گرفتن رو برطرف کنن.

۹- تاریک ترین ساعت

تاریک ترین ساعت

وقتی که بیننده ها از جهانای دیگه به زمین حمله آورده و تموم شکلای جور واجور انرژی که در ماشینا، هواپیماها و ساختمانای مجهز همراه با زندگی آدما، گیاهان و حیوانات رو نابود می کنن؛ یکی از تاریک ترین ساعتای زمین فرا می رسه. خصوصا در مسکو که فیلم جریان داره ۵ دوست با هم متحد می شن تا در برابر یه دشمن ناشناس پیروز شده و مدافعات اونا رو خراب کنن.

۱۰- آلوین و سنجابا: Chipwrecked

آلوین و سنجابا

۱۶ دسامبر بچه ها و خونواده هاشون آلوین، سیمون و تئودور رو همراه با دیو و Chipettes می بیننن که اوقات خوشی رو تو یه سفر دریایی کنار دریا می گذرونن و اونجا رو تبدیل به یه مکان مناسب واسه رقص و آواز می کنن. نقطه عطف داستان فیلم جاییه که ۶ سنجاب در این سفر دریایی آواره شده و تو یه جزیره بیابانی کوچیک تنها می شن.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *